Apie mus

Apie mus

Techsera – tai internetinė parduotuvė detalių parinkimui ir pristatymui iki durų. Techsera dirba tik su žinomais gamintojais, kurie yra gerai žinomi savo produkcijos kokybe. Mūsų tiekėjai yra šių gamintojų oficialūs atstovai.. Bendrame mūsų įmonės prekių sąraše apie 1000 000 pozicijų. Tai vienas didžiausių asortimentas Lietuvoje. Pas mus rasite praktiškai bet kokią detalę. O jei nerasite, galime pristatyti originalią. Mes garantuojame aukštą detalių kokybę.

Kainos

Mes turime daug tiekėjų iš Lietuvos bei įvairių užsienio šalių, todėl galime ir stengiamės pasiūlyti geriausią kainą. Jei Jūsų netenkina prekės kaina, susisiekite ar parašykite mums ir pasistengsime paderinti kainą.

Veikla

Mes prekiaujame visų rūšių automobilių atsarginėmis detalėmis, mazgais, padangomis, automobiline chemija, tepalais ir alyvomis, įrankiais, serviso įranga it pan. Pas mus rasite bet kokią detalę Jūsų automobiliui, taip pat galime pasiūlyti keletą alternatyvių gamintojų pasiūlymų. Jei kyla neaiškumų dėl detalės pasirinkimo, kreipkitės ir mes mielai atsakysime į rūpimus klausimus. Jei nerandate reikalingos detalės užpildykite kontaktinę formą, nurodant automobilio markę, modelį, kėbulo numerį (VIN) pagaminimo metus, variklio tūri, galią, kūro rūšį, pavarų dėžės tipą, (atskirais atvejais ar yra kondicionierius, durų skaičių, kėbulo tipą).

DĖL DETALESNĖS INFORMACIJOS TEIRAUTIS TELEFONU  8 662 19933  ARBA RAŠYTI Į EL.PAŠTĄ :  info@techsera.lt

AČIŪ

administracija

© TECHSERA, UAB 2019