Kaip pirkti

Kaip pirkti

Pasirinkite reikiamą prekę

Prekių grupėje „AUTODALYS“ pasirinkite automobilio markę, modelį, modifikaciją  ir prekės grupėje prekę. Taip pat, prekę galite surasti puslapio viršuje esančioje paieškos lauke -  įveskite detalės kodą ir paspauskite žalią mygtuką „Pirmyn“. Jei reikia, patikslinkite paiešką pažymėdami varnele „Paieška prekės aprašyme“ įvesdami originalų kodą arba dalį kodo.

Prekės aprašymo puslapyje esančiame laukelyje "kiekis" įrašykite reikiamą prekės kiekį ir paspauskite "Į krepšelį". Prekė atsiras krepšelyje viršuje dešinėje. Kol nepatvirtinsite užsakymo, bet kada galėsite išimti prekę iš krepšelio.

Tęskite prekių paiešką, kol į krepšelį sukrausite visas jums reikalingas prekes.

Sukurkite užsakymą

Krepšelio kortelėje paspauskite žalią mygtuką "Formuoti užsakymą". Jei perkate pirmą kartą elektroninėje parduotuvėje, užsiregistruokite (reikės įvesti vardą, pavardę, (įmonės duomenis) elektroninio pašto adresą, telefono numerį ir pristatymo adresą). Jei jau esate užsiregistravę - prisijunkite su prieš tai įvestu slaptažodžiu. Jei pasikeitė asmeniniai duomenys, Jūs galėsite juos atnaujinti prieš įvykdant užsakymą. Taip pat galite pirkti kaip svečias, tokiu atveju registracijos duomenys nebus išsaugoti ir sekantį kartą reikės vėl užpildyti registracijos laukelius.

Būtinai įsitikinkite, kad įvestas teisingas adresas ir telefono numeris, kuriuo galėtume su jumis susisiekti. Priešingu atveju galite negauti siuntos.

Į Jūsų el. paštą ateis pranešimas apie įvykdytą užsakymą. Ir pranešimas, kad užsakymas patvirtintas.

Apmokėjimas už prekes

Dėmesio. Nemokėkite kol negavote užsakymo patvirtinimo!

Gavus patvirtinimą apmokėkite bankiniu pavedimu. Gavus apmokėjimą prekės išsiunčiamos Jums patogiausiu būdu (būtina nurodyti užsakymo metu).

Klaipėdos m. taip pat galite atsiskaityti atsiimant prekę grynais.

Siuntos pristatymas

Gavus apmokėjimą prekės išsiunčiamos Jūsų nurodytu būdu. Priklausomai nuo to kada gautas apmokėjimas ir prekės likučio sandėliuose, prekė išsiunčiama tą pačią dieną ar nuo 1 iki 3 d.d. ir daugiau. Tikslius terminus kiekvienu atveju deriname ir informuojame pirkėją.  

© TECHSERA, UAB 2019